Постижения на учениците за учебната 2014/2015 година
1. Годишни награди „Златен гълъб“ на ОСО в община Гоце Делчев:
Иван Пашалиев – Грамота „Ученик на годината“.
2. Национален кръг на олимпиадата по ИТ, Монтана, май 2015
Виргиния Спасова и Виктория Спасова – трето място;
3. Шесто регионално състезание по ИТ, Гоце Делчев:
Иван Пашалиев – пъро място в категория „Компютърна анимация“;
Виргиния Спасова –първо място в категория „Компютърна презентация“;
Виктория Спасова – първо място в категория Web2.
Иван Горанов – трето място в категория „Компютърна презентация“;
4. Национален кръг на ИТ Знайко плюс – Пампорово, май 2015:
Кирил Пашалиев – първо място, група 5 клас;
Йоанна Апостолова – второ място, група 5 клас;
Симона Пейчинова – първо място, група 6 клас;
Иван Горанов –второ място, група 6 клас;
Жана Панайотова и Антония Геранова – второ място, екипен проект 5 клас;
Иван Николов, Илия Попов и Иван Николов – второ място, екипен проект 6 клас;
Иван Пашалиев, Ивана Златкова, Виргиния Спасова и Виктория Спасова – първо място, екипен проект 7 клас.
5. Национален кръг на ИТ Знайко – Рибарица, април 2015:
Виолета Георгиева Попова, 4 клас, второ място.
6. Седмо регионално състезание по ИТ, Благоевград:
Иван Пашалиев и Кирил Пашалиев – първо място;
Виргиния Спасова и Виктория Спасова – второ място;
Ивана Златкова – трето място.
7. Състезание за дигитални компетентности, град Сандански:
Иван Горанов – първо място в категория „Компютърна презентация“;
Жана Панайотова и Антония Геранова – трето място в категория „Компютърна презентация“.
8. Състезание за технологии, творчество и предприемачество, организирано от РИО Благоевград и ЮЗУ „Неофит Рилски“, март 2015 г.:
Иван Пашалиев – първо място;
Виктория Спасова – второ място;
Виргиния Спасова – трето място.
Иван Пашалиев – Грамота „Ученик на годината“.
2. Национален кръг на олимпиадата по ИТ, Монтана, май 2015
Виргиния Спасова и Виктория Спасова – трето място;
3. Шесто регионално състезание по ИТ, Гоце Делчев:
Иван Пашалиев – пъро място в категория „Компютърна анимация“;
Виргиния Спасова –първо място в категория „Компютърна презентация“;
Виктория Спасова – първо място в категория Web2.
Иван Горанов – трето място в категория „Компютърна презентация“;
4. Национален кръг на ИТ Знайко плюс – Пампорово, май 2015:
Кирил Пашалиев – първо място, група 5 клас;
Йоанна Апостолова – второ място, група 5 клас;
Симона Пейчинова – първо място, група 6 клас;
Иван Горанов –второ място, група 6 клас;
Жана Панайотова и Антония Геранова – второ място, екипен проект 5 клас;
Иван Николов, Илия Попов и Иван Николов – второ място, екипен проект 6 клас;
Иван Пашалиев, Ивана Златкова, Виргиния Спасова и Виктория Спасова – първо място, екипен проект 7 клас.
5. Национален кръг на ИТ Знайко – Рибарица, април 2015:
Виолета Георгиева Попова, 4 клас, второ място.
6. Седмо регионално състезание по ИТ, Благоевград:
Иван Пашалиев и Кирил Пашалиев – първо място;
Виргиния Спасова и Виктория Спасова – второ място;
Ивана Златкова – трето място.
7. Състезание за дигитални компетентности, град Сандански:
Иван Горанов – първо място в категория „Компютърна презентация“;
Жана Панайотова и Антония Геранова – трето място в категория „Компютърна презентация“.
8. Състезание за технологии, творчество и предприемачество, организирано от РИО Благоевград и ЮЗУ „Неофит Рилски“, март 2015 г.:
Иван Пашалиев – първо място;
Виктория Спасова – второ място;
Виргиния Спасова – трето място.